Зачепилівський район
від 24/09/2020 року №100-К Зачепилівка
Про призначення на посаду головного спеціаліста відділу фінансово – господарського забезпечення Аліни СУХОРУКОВОЇ

1. ПРИЙНЯТИ СУХОРУКОВУ Аліну Юріївну на посаду головного спеціаліста відділу фінансово – господарського забезпечення як таку, що перемогла у конкурсі з 25 вересня 2020 року з посадовим окладом згідно штатного розпису.
2. ВСТАНОВИТИ СУХОРУКОВІЙ Аліні Юріївні 15 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах 7 категорії посад. Стаж служби в органах місцевого самоврядування станом на 25 вересня 2020 року становить 9 років 0 місяців 12 днів.
3. ВСТАНОВИТИ СУХОРУКОВІЙ Аліні Юріївні надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.
Підстава: заява Аліни СУХОРУКОВОЇ від 24 вересня 2020 року, протокол № 1 конкурсної комісії від 07.09.2020 року, трудова книжка Аліни СУХОРУКОВОЇ.

Перший заступник селищного
голови Олена ПОДКОЛЗІНА