від 24/07/2019 року №41-ОД смт. Зачепилівка
Про надання права першого та другого підписів на фінансових документах та фінансовій звітності Малоорчицької сільської ради

Відповідно до п.8 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 року №228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», наказу Державної казначейської служби України від 22.06.2012 року №758 (зі змінами) «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України», рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 18.07.2019 року №2149 «Про утворення старостинських округів Зачепилівської селищної ради» з метою визначення права першого та другого підписів на документах Малоорчицької сільської ради:

1.Право першого підпису на фінансових і банківських документах та фінансовій звітності Малоорчицької сільської ради залишаю за собою та в разі відсутності селищного голови (відпустка, хвороба та інше) надати право першого підпису секретарю селищної ради – Безчасній Лесі Мирославівні.

2.Право другого підпису на фінансових, банківських документах та фінансовій звітності Малоорчицької сільської ради надати головному бухгалтеру Лук’янчіковій Ользі Федорівні.
3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Ю. КРИВЕНКО