Зачепилівського району
від 23/04/2021 року №33-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання ІХ чергової сесії VIІІ скликання

Скликаю позачергову ІХ сесію VIІІ скликання 30.04.2021 року о 10.00 годині в адмінбудівлі селищної ради (вул.Центральна,46, смт.Зачепилівка) з порядком денним:
1. Про затвердження порядку денного ІХ чергової сесії VІIІ скликання від 30.04.2021 року.
2 Про внесення змін до рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 24.12.2020 року «Про селищний бюджет на 2021 рік».
3. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2021 року.
4 Про надання попередньої згоди на прийняття комунальну власність Зачепилівської селищної ради із державної власності нерухомого майна для розміщення органів місцевого самоврядування.
5. Про перейменування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради та затвердження її Положення.
6. Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Зачепилівської селищної ради .
7. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води Комунальним підприємством «Руновщина».
8.Про затвердження положення про громадські слухання на території Зачепилівської селищної ради.
9. Про затвердження Програми боротьби з карантинними організмами: амброзією полинолистою, повитицею польовою та американським білим метеликом на території Зачепилівської селищної ради в період 2021-2025 роки
10. Про затвердження Положення про порядок встановлення, демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Зачепилівської селищної ради
11 Земельні питання .
12. Різне.