Зачепилівського району
від 23/04/2020 року №48-ОД Зачепилівка
Про обмежувальні заходи на період поминальних днів на на території Зачепилівської селищноїради з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року«Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів Українивід11 березня2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.квітня 2020 року №11

1. Закрити кладовища для відвідування громадянами на період з 23 квітня по 29 квітня 2020 року на території Зачепилівської селищної ради.

2. Рекомендувати населенню громади проводити прибирання та відвідування могил на кладовищах у зручний час, крім днів, визначених у п.1 даного розпорядження, з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту не більше 2 осіб біля однієї могили.

3 Заборонити під час прибирання та відвідування могил вживання алкогольних напоїв та споживання їжі.
4. Доручити виконуючим обов’язки старост старостинських округів: Гужві Н.М., Бака С.В., Згонник В.В., Тимченко І.В.,Зіжко Г.В.,Комаревській В.М., провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо встановлення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства.
5. Головному спеціалісту загального відділу селищної ради Чулей Г.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Зачепилівської селищної ради та в інший можливий спосіб .
6. Контроль за виконанням данного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО