Зачепилівського району
Харківської області
від 22/06/2019 року№41-Ксмт. Зачепилівка
Про встановлення надбавки за вислугу років

Відповідно до п.п.4 п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»:

ВСТАНОВИТИ  СЕМЕНЕЦЬ Ірині Юріївні –  начальнику відділу у справах дітей, сім’ї та питань соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради  надбавку за вислугу років в розмірі 15% за стаж роботи в органах місцевого самоврядування. Станом на 01.07.2019 року стаж роботи в органах місцевого самоврядування складає 5років 0 місяців  21 день.

Селищний голова                                                                  Ю. КРИВЕНКО

Ознайомлена:

Семенець І.Ю.

АРКУШ ПОГОДЖЕННЯ

проекту розпорядження секретаря ради від 22.06.2019 року № 41-К «Про встановлення надбавки за вислугу років»

Найменування посадиДата підписпрізвище, ініціали
Перший заступник селищного голови

Подколзіна О.В.
Начальник фінансового відділу Євойлов В.В.
Начальник відділу фінансово – господарського забезпечення – головний бухгалтер Зіновей С.М.
Головний спеціаліст  юридичного відділу

Шерстюк Є.В.