від 20/02/2020 року №51-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання ХХХХ позачергової сесії VIІІ скликання

Скликаю позачергову ХХХХ сесію VIІІ скликання 22.05.2020 року о 14.00 годині в приміщенні Зачепилівського будинку культури селищної ради (вул.Цетральна,46, смт.Зачепилівка) з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного XХХХ позачергової сесії VІIІ скликання від 22.05.2020 року.
2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2020року.
Доповідає: Євойлов В.В.
3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2019 року «Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2020 рік». Доповідає: Євойлов В.В.
4. Про внесення змін до рішення №4 від 16.11.2017 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» ( зі змінами). Доповідає: Однорал С.М.
5. Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради та затвердження його Положення.
Доповідає: Однорал С.М.
6. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради. Доповідає:Однорал С.М.
7. Про затвердження структури та графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради.
Доповідає: Однорал С.М.
8. Про внесення змін до соціальної Програми підтримки громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей , дітей та молоді на 2020 рік.
Доповідає: Молчанова О.В.
9. Земельні питання.