від 20/05/2020 року №52-ОД смт. Зачепилівка
Про створення робочої комісії для проведення перевірок

Розглянувши лист Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів головного управління держпродспоживслужби в Харківській області Зачепилівського районного відділу №24.0-057/187-20, на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 р. №16.17.18.20, керуючись ст.. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Створити робочу комісію Зачепилівської селищної ради для проведення перевірок закладів продовольчої та непродовольчої торгівлі, перукарень, салонів краси, закладів громадського харчування та інших об’єктів на території селищної ради в складі:
- Грамма Л.Ю. – голова комісії, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету;
- Сідельнікова Н.С. – начальник юридичного відділу;
- Однорал С.М. – начальник відділу економіки, інвестицій та інфраструктурних проєктів;
- представник поліції Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області (за згодою);
- представник Зачепилівського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області;
2. Комісії регулярно проводити вибіркові перевірки щодо виконання Тимчасових рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID - 19) на території селищної ради та складати відповідні акти.

Секретар ради Леся БЕЗЧАСНА