від 20/03/2020 року №33-ОД смт. Зачепилівка
Про економію і раціональне використання бюджетних коштів селищної ради на час проведення карантину

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 18.03.2020 року №3220 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)»
1. Розпорядникам та отримувачам бюджетних коштів на час проведення карантину вжити наступні заходи:
1.1 Здійснювати управління бюджетними коштами в межах установлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів.
1.2 Забезпечувати дотримання суворої фінансово-бюджетної дисципліни, вимог чинного законодавства України при проведенні закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів.
1.3 Здійснювати внутрішній контроль за повнотою надходжень, взяттям бюджетних зобов'язань розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів і витрачанням ними бюджетних коштів, вживати заходи щодо недопущення виникнення кредиторської та дебіторської заборгованості.
1.4 Запобігати порушенням, що призводять до втрат фінансових ресурсів і майна.
1.5 Забезпечити формування оптимальної мережі бюджетних установ і штатної чисельності працівників у об’єднаній громаді, необхідних для виконання покладених повноважень.
1.6 Забезпечити зменшення витрат на оплату праці працівникам бюджетних установ шляхом зменшення стимулюючих і преміальних виплат.
1.7 Забезпечити зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.
2. Фінансовому відділу селищної ради (В.ЄВОЙЛОВ):
2.1 Здійснити розрахунки втрат селищного бюджету в зв’язку із введенням в дію норм Закону України від 18.03.2020 року №3220 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» за березень-квітень 2020 року.
2.2 Привести у відповідність місячні плани по доходах селищного бюджету на березень-квітень 2020 року шляхом зменшення обсягів податків на суму розрахованих втрат.
2.3 Здійснити відповідний помісячний перерозподіл видаткової частини селищного бюджету.
2.4 Забезпечити виконання вимог статті 77 Бюджетного кодексу України у частині врахування в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати та проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами.
2.4 Обмежити фінансування видатків не першочергового значення.
3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови О.В.Подколзіну.
4. Контроль за виконаннямданогорозпорядженнязалишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО