Красноградського району
від 20/07/2023 року №53-ОД смт. Зачепилівка
Про проведення громадських слухань в с. Миколаївка

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про громадські слухання на території Зачепилівської селищної ради затвердженого рішенням ІХ сесії VШ скликання №620
1. Провести громадське слухання жителів Миколаївського старостинського округу №4 щодо будівництва та розміщення об’єктів нафтогазвидобування ТОВ «КОМПАНІЯ «ТЕХНОКОМСЕРВІС» в с. Миколаївка Красноградського району Харківської області.
2. Громадське слухання провести 29. 07.2023 року о 10.00 год. біля адмін. будівлі Миколаївського старостинського округу №4.
3.Відповідальними особами за організацію проведення громадського слухання визначити заступника селищного голови Мотринець Світлану Миколаївну, старосту Миколаївського старостинського округу №4 Гужву Наталію Миколаївну..
4. Відповідальним особам за організацію проведення громадського обговорення забезпечити:
4.1. оприлюднення на офіційному веб-сайті Зачепилівської селищної ради, в громадських місцях с. Миколаївка інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань (додається);
4.2. забезпечити розгляд пропозицій, викладених у протоколі громадських обговорень, на найближчу сесію Зачепилівської селищної ради
5. Протокол громадських слухань та рішення селищної ради оприлюднити на офіційному веб-сайті Зачепилівської селищної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Загнія Івана Івановича.

Селищна рада Олена ПЕТРЕНКО