від 19/09/2019 року№82-Ксмт. Зачепилівка
Про переведення Подколзіної Л.М.

На підставі Структури апарату Зачепилівської селищної ради, її виконавчих органів та штатного розпису, затвердженого рішенням Зачепилівської селищної ради УІІІ скликання від 05 грудня 2017 року №26 «Про внесення змін до рішення №4 від 16.11.2017 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»:

1. ПРИЗНАЧИТИ ПОДКОЛЗІНУ Любов Миколаївну, з 20 вересня 2019 року на посаду діловода Зачепилівської селищної ради по переведенню з посади інспектора паспортного столу та військово – облікового столу Малоорчицької сільської ради з посадовим окладом згідно штатного розпису.

2. Встановити Подколзіній Л.М. надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% від посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років.

Підстава: заява Подколзіної Л.М.

Секретар ради Л. БЕЗЧАСНА

Ознайомлена: