Зачепилівського району
від 19/01/2021 року №07-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання ІV позачергової сесії VIІІ скликання

Скликаю позачергову ІV сесію VIІІ скликання 22.01.2021 року о 12.00 годині в адмінбудівлі селищної ради (вул. Центральна, 56, смт. Зачепилівка) з порядком денним:
1. Про затвердження порядку денного ІV позачергової сесії VІIІ скликання від 22.01.2021 року.
2. Про зарахування залишків коштів минулих років спеціального фонду Зачепилівської селищної ради.
3. Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2021 році
4. Про звернення депутатів Зачепилівської селищної ради до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
5. Про затвердження порядку призначення за конкурсом на посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я що перебувають у комунальній власності Зачепилівської селищної ради.
6. Про підтримку законопроектів №4369 та №4370, які 12.11.2020 року були внесені на розгляд Верховної ради України.
7. Про затвердження. штатного розпису КП «Зачепилівське бюро технічної інвентаризації».
8. Про звернення головного лікаря КНП «Зачепилівська центральна лікарня»

9. Різне.

Селищний голова Олена ПЕТРЕНКО