від 19/03/2020 року №32-ОД смт. Зачепилівка
Про запровадження дистанційної роботи на період карантину

З метою попередження розповсюдження на території Зачепилівської селищної ради захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211», розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року №131 «Про запобігання поширенню на території Харківської області коронавірусу COVJD -19 », на виконання Протоколу засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зачепилівського району, від 16 березня 2020 року, з метою попередження розповсюдження на території Зачепилівської селищної ради гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 :
1. Запровадити з 19 березня 2020 по 03 квітня 2020 року дистанційну роботу на дому працівників виконавчого апарату Зачепилівської селищної ради та її структурних підрозділів.
2. Керівництву Зачепилівської селищної ради працювати в штатному режимі.
3. Упродовж робочого часу, визначеного Правилами внутрішнього трудового розпорядку апарату Зачепилівської селищної ради, працівники зобов’язані:
1) виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором;
2) відповідати на телефонні дзвінки керівництва селищної ради;
3) перевіряти особисту електронну пошту та оперативно відповідати на листи і повідомлення.
4. Для вирішення нагальних питань звертатись до керівництва Зачепилівської селищної ради, а саме:
- селищний голова
Кривенко Юрій Вікторович - тел.0956786826;

- секретар селищної ради
Безчасна Леся Мирославівна - тел. 0991085740;

- перший заступник селищного голови
Подколзіна Олена Вікторівна тел. 0509877063;

5. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, що розміщені на території Зачепилівської селищної ради, запровадити з 19 березня по 03 квітня 2020 року дистанційну роботу своїх працівників на дому.
6. Головному спеціалісту загального відділу селищної ради Чулей Г.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Зачепилівської селищної ради.
7. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

2. Керівництву Зачепилівської селищної ради працювати в штатному режимі.
1) виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором;
2) відповідати на телефонні дзвінки керівництва селищної ради;
- селищний голова
Кривенко Юрій Вікторович - тел.0956786826;

- секретар селищної ради
Безчасна Леся Мирославівна - тел. 0991085740;

- перший заступник селищного голови
Подколзіна Олена Вікторівна тел. 0509877063;

8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО