Зачепилівського району
від 19/03/2019 року №19-ОД смт. Зачепилівка
Про визначення відповідальної особи за підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання положень Закону України «Про вибори Президента України», постанови Центральної виборчої комісії від 04 березня 2014 року № 31 «Про вимоги до приміщень окружних і дільничних виборчих комісій з виборів Президента України та приміщень для голосування, норми забезпечення виборчих комісій з виборів Президента України транспортними засобами, засобами зв'язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України» (зі змінами) та з метою сприяння дільничним виборчим комісіям у реалізації їх повноважень щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць для підготовки і проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року:

1. ВИЗНАЧИТИ ПОДКОЛЗІНУ Олену Вікторівну – першого заступника селищного голови Зачепилівської селищної ради відповідальною за проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року на території Зачепилівської селищної ради.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                            Ю. КРИВЕНКО