Зачепилівського району
від 19/03/2019 року №20-ОД смт. Зачепилівка
Про підсумки економічного і соціального розвитку Зачепилівської об’єднаної територіальної громади за січень – березень 2019 року

Керуючись статтями 27, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку Зачепилівської об’єднаної територіальної громади, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів та постійного моніторингу соціально-економічного розвитку громади:

1. Керівникам структурних підрозділів Зачепилівської селищної ради:

1.1. Ретельно проаналізувати роботу своїх підрозділів за січень – березень 2019 року,у подальшому щомісячно, вжити заходів щодо виправлення недоліків та виконання пріоритетних напрямків розвитку об’єднаної територіальної громади у 2019 році.

Термін виконання: щомісячно

до 01.01.2020 року

1.2. Надавати розширену інформацію відділу економічного розвитку і торгівлі селищної ради про стан виконання основних показників соціально-економічного розвитку

Термін виконання: щомісяця до 10 числа

наступного за звітним місяця

1. Фінансовому відділу селищної ради (Євойлов В.В.)
    • Вжити всі можливі заходи для виконання планів надходжень доходів
    • Посилити контроль за цільовим і ефективним використанням бюджетних коштів.

Термін виконання: щомісячно  до 01.01.2020 року

1. Відділу освіти, молоді та спорту селищної ради (Зеленський О.М.)
    • Забезпечити запровадження інноваційних методик та технологій у навчально-виховний процес з метою підвищення якості знань учнів, удосконалення їх умінь та навичок
    • Продовжити організацію безпечного і гарантованого підвозу учнів і вчителів сільської місцевості до місця навчання та роботи

Термін виконання: щомісячно до 01.01.2020 року

1. Відділу економічного розвитку і торгівлі селищної ради (Однорал С.М.) інформувати селищну раду через загальний відділ селищної ради про стан виконання даного розпорядження.

Термін виконання: щомісяця до 15 числа наступного за звітним місяця

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                            Ю. КРИВЕНКО