1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 18/07/2018 рокусмт. Зачепилівка
Про скликання ХІIІ сесії VIІІ скликання

Скликаю позачергову ХІІІ сесію VIІІ скликання 19.07.2018 року о 14 годині в адмінбудівлі селищної ради (вул.Цетральна,56,  смт.Зачепилівка) з порядком денним:

 

 1. Про затвердження порядку денного XІІІ сесії   VІIІ скликання  від 18.07. 2018  року.
 2. Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 25.03.2016 року № 103 «Про демонтаж пам’ятника В.І. Леніну в смт Зачепилівка».
 3. Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру в Харківській області на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, площею 1,5000 га на території Зачепилівської селищної ради (Миколаївський старостинський округ №4) гр.Капусті Дмитру Максимовичу.
 4. Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру в Харківській області на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, площею 1,8000 га на території Зачепилівської селищної ради (Миколаївський старостинський округ №4) гр. Чумаченко Євгенії Петрівні.
 5. Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру в Харківській області на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, площею 1,3000 га на території Зачепилівської селищної ради (Миколаївський старостинський округ №4) гр. Кирпі Олександру Івановичу.
 6. Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру в Харківській області на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, площею 1,5000 га на території Зачепилівської селищної ради (Миколаївський старостинський округ №4) гр. Часник Віталію Володимировичу.
 7. Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру в Харківській області на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, площею 1,7000 га на території Зачепилівської селищної ради (Миколаївський старостинський округ №4) гр. Кривенко Лілії Олександрівні.
 8. Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру в Харківській області на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, площею 1,7000 га на території Зачепилівської селищної ради (Миколаївський старостинський округ №4) гр. Білик Володимиру Івановичу.
 9. Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру в Харківській області на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, площею 1,5000 га на території Зачепилівської селищної ради (Миколаївський старостинський округ №4) гр. Попову Віктору Миколайовичу.
 10. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Скотаренко Анатолію Олександровичу за адресою смт.Зачепилівка (город-1,60га).
 11. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Скотаренко Олександру Дмитровичу за адресою смт.Зачепилівка (город-0,50га).
 12. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Голобородько Галині Миколаївні за адресою смт.Зачепилівка (город-0,27га).
 13. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Коломоєць Тамарі Миколаївні за адресою смт.Зачепилівка (город-1,15га).
 14. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Межерицькій Галині Іванівні за адресою смт.Зачепилівка (город-1,16га).
 15. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Білик Георгію Івановичу за адресою смт.Зачепилівка (город-1,00га).
 16. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Ільченко Вадиму Григоровичу за адресою смт.Зачепилівка (город-1,5га).
 17. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Люткіну Володимиру Павловичу за адресою смт.Зачепилівка (город-0,20га).
 18. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Вовчанській Руслані Степанівніза смт.Зачепилівка (город-0,25га).
 19. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Тютюнник Людмилі Петрівніза смт.Зачепилівка (город-0,40га).
 20. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Сорочинському Анатолію Володимировичу за адресою с.Нагірне (город-0,80га).
 21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Сало Павлу Миколайовичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Ак. Сіроштана, 17, на території Зачепилівської селищної ради (забудова – 0,1500 га).
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Зеленському Олександру Миколайовичу, що розташована за адресою: с. Миколаївка, вул. Красноградська, 21 на території Зачепилівської селищної ради (забудова – 0,25 га, город – 0,30 га).
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Покусі Аллі Григорівні, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул. Садова,125, на території Зачепилівської селищної ради (забудова – 0,15 га, город – 0,15 га).
 24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Кузьміновій Олені Григорівні, що розташована за адресою: с. Займанка, вул. Новоселівська, 26, на території Зачепилівської селищної ради (забудова – 0,25 га, город – 0,60 га).
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Задорожньому Олександру Олександровичу, що розташована за адресою: с. Лиманівка, вул.Центральна, на території Зачепилівської селищної ради (забудова – 0,25 га, город – 1,25 га).
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Деркач Сергію Олександровичу, що розташована за адресою: пров. Трав’яний,15, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області (двір – 0,1500 га кадастровий номер 6322255100:01:001:0214, город- 0,2756 га кадастровий номер 6322255100:01:001:0215).
 27. Різне.

 

селищний голова Кривенко Ю.В.