Зачепилівського району
від 18/06/2019 року №7-АГ смт. Зачепилівка
Про зміну режиму роботи

Керуючись ст. 61, ст. 66 та ст. 142 КЗпП України та ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зв’язку з підвищенням температури повітря вище +28 градусів і з метою створення сприятливих умов щодо поліпшення організації праці:

1. Встановити для працівників відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради та працівників, прийнятих на позаштатні тимчасові робочі місця для проведення громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість по упорядкуванню території населених пунктів, на період виконання громадських робіт, з 19 червня 2019 року режим роботи:

початок робочого дня (понеділок – п’ятниця) – 6.00

перерва на обід – 10.00 – 17.00

закінчення робочого дня (понеділок – п’ятниця ) – 21.00

1. Начальнику загального відділу довести до працівників відділу благоустрою та працівників, прийнятих на позаштатні тимчасові робочі місця для проведення громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість по упорядкуванню території населених пунктів, на період виконання громадських робіт, вимоги п. 1 даного розпорядження.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                             Ю. КРИВЕНКО