Зачепилівського району
від 18/06/2019 року №8-АГ смт. Зачепилівка
Про проведення інвентаризації в 2019 році у зв’язку із проведенням ревізії Північно – східним офісом Держаудитслужби

Керуючись положеннями Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 року № 996-ХІV, Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 року №419, Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженим наказом МФУ від 02.09.2014 року №879 та у зв’язку з проведенням ревізії бюджету Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади та фінансово – господарської діяльності Зачепилівської селищної ради фахівцями Північно – східного офісу Держаудитслужби за період з 01 січня 2018 року по 31 травня 2019 року:

1. Провести інвентаризацію:

– основних засобів та інших необоротних активів станом на 01.06.2019 року;

– нематеріальних активів станом на 01.06.2019 року;

– малоцінних та швидкозношуваних предметів станом на 01.06.2019 року;

– розрахунків з дебіторами і кредиторами станом на 01.06.2019 року;

– розрахунків з підзвітними особами станом на 01.06.2019 року.

Інветаризацію провести у термін до 30.07.2019 року.

1. Інвентаризацію провести постійно діючою інвентаризаційною комісією у складі, затвердженому рішенням сесії селищної ради.
  2. Інвентаризацію провести у присутності матеріально – відповідальних осіб селищної .
  3. Відділу фінансово – господарського забезпечення здійснити до початку інвентаризації обробку всіх документів про надходження та видачу матеріальних цінностей та зробити відповідні записи в реєстрах аналітичного обліку.
  4. Інвентаризаційній комісії узяти розписку від матеріально – відповідальних осіб до початку інвентаризації, що всі матеріально – технічні цінності подано у відділ фінансово – господарського забезпечення.
  5. Інвентаризаційній комісії до 30.07.2019 року розглянути результати інвентаризації та подати протокол інвентаризації для затвердження головою селищної ради.
  6. Заборонити проведення інвентаризації в разі відсутності одного з членів інвентаризаційної комісії.
  7. Відповідальність за проведення інвентаризації покласти на начальника відділу фінансово – господарського забезпечення Зіновей С.М.
  8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                             Ю. КРИВЕНКО

АРКУШ ПОГОДЖЕННЯ

проекту розпорядження селищного голови від 18.06.2019 року № 8-АГ «Про  проведення інвентаризації в 2019 році»

Найменування посади Дата підпис прізвище, ініціали
Перший заступник селищного голови Подколзіна О.В.
Головний спеціаліст юридичного відділу

Шерстюк Є.В.
Начальник відділу фінансово – господарського забезпечення – головний бухгалтер Зіновей С.М.
Начальник загального відділу

Пелих О.О.
Виконавець

СПИСОК РОЗСИЛКИ