Зачепилівського району
від 17/06/2019 року №35-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання ХХІХ чергової сесії VIІІ скликання

Скликаю чергову ХХІХ сесію VIІІ скликання 27.06.2019 року о 9.00 годині в адмінбудівлі селищної ради (вул.Цетральна,56, смт.Зачепилівка) з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного XХІХ чергової сесії VІIІ скликання від .27.06.2019 року.
  2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2018 року «Про бюджет

Зачепилівської селищної ради на 2019 рік».

1. Про бюджетний регламент Зачепилівської селищної ради.
  2. Про затвердження ставок та пільг земельного податку та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік в адміністративних межах Зачепилівської селищної ради.

Доповідає: Черненко А.С.

1. Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік.

Доповідає: Євойлов В.В.

1. Про затвердження Положення та встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Зачепилівської селищної ради

Доповідає: Євойлов В.В.

1. Про встановлення ставки по транспортному податку та Затвердження Положення про транспортний податок на території Зачепилівської селищної ради.

Доповідає: Євойлов В.В.

1. Про встановлення туристичного збору на території Зачепилівської селищної ради.

Доповідає: Євойлов В.В.

9.Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальної громади сіл, селища Зачепилівського району у спільну власність Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади.

1. Про затвердження Положення про систему енергетичного менеджменту Зачепилівської селищної ради.

11 Земельні питання.

1. Різне.

.

Зачепилівський селищний голова                                                    Ю.КРИВЕНКО