від 17/03/2020 року №30-ОД смт. Зачепилівка
Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Зачепилівської селищної ради, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в
Україні», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови Харківської обласної державної' адміністрації від 12 березня 2020 року №131 «Про запобігання поширенню на території Харківської області коронавірусу COVID-19 », на виконання Протоколу засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зачепилівського району, від 16 березня 2020року, з метою попередження розповсюдження на території Зачепилівської селищної ради гострої респіраторної інфекції, спричиненої короновірусом COVID-19:
1. З 18 березня по 03 квітня 2020 року з 00.00 год. тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Зачепилівської селищної ради:
• усіх магазинів, крім продуктових, аптек та АЗС;
• торговельних центрів;
• будівельних, продуктових ринків;
• ресторанів, закладів громадського харчування (серед іншого у мотелях), барів, клубів, кафе, закладів побутового обслуговування населення (салони, салони краси, косметологічні кабінети, перукарні, тощо);
• клубних закладів, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
• дитячих майданчиків, у тому числі спортивних;
• тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів.
2. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності, що знаходяться на території Зачепилівської селищної ради, про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.
3. Доручити першому заступнику селищного голови Подколзіній О.В., виконуючим обов’язки старост старостинських округів: Гужві Н.М., Бака С.В., Згонник В.В., Тимченко І.В., Зіжко Г.В., Комаревській В.М., начальнику загального відділу селищної ради Євойловій Ю.Ю:
- забезпечити оперативне інформування персонально кожного керівника підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування, а також підприємців, що знаходяться на території Зачепилівської селищної ради, про дане розпорядження шляхом надання його копії;
- забезпечити оперативне інформування мешканців громади про, тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Зачепилівської селищної ради, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 шляхом розміщення даного розпорядження на дошках оголошень.
4. Головному спеціалісту загального відділу селищної ради Чулей Г.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Зачепилівської селищної ради.
5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови О.В. Подколзіну.
6.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО