Зачепилівського району
від 16/02/2021 року №15-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання VІІ чергової сесії VIІІ скликання

Скликаю чергову VІІ сесію VIІІ скликання 26.02.2021 року о 10.00 годині в адмінбудівлі селищної ради (вул.Центральна,56, смт.Зачепилівка) з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного VІІ чергової сесії VІIІ скликання від 26.02.2021 року.
2 Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2020 рік.
3 Про внесення змін до рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 24.12.2020 року «Про селищний бюджет на 2021 рік».
4. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2021 – 2023 роки.
5. Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування надання соціальних послуг» Зачепилівської селищної ради.
6. Про затвердження звіту" Про виконання фінансововго плану" Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області за 2020 рік.
7. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2021 рік
8. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Руновщина» Зачепилівської селищної ради в новій редакції.
9. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Благоустрій» Зачепилівської селищної ради в новій редакції.
10. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Новомажарово» Зачепилівської селищної ради в новій редакції.
11. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Леб'яже» Зачепилівської селищної ради в новій редакції.
12. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради в новій редакції.
13. Про створення Тендерного комітету Зачепилівської селищної ради та затвердження Положення про Тендерний комітет Зачепилівської селищної ради.
14. Про внесення змін до рішення №28 від 11.12.2020 року "Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Зачепилівської селищної ради на 2021 рік".
15 .Про звернення голови Зачепилівської Української Спілки ветеранів Афганістану.
16. Земельні питання.
17. Різне.