Зачепилівського району
від 16/04/2019 року №25-ОД смт. Зачепилівка
Про призначення відповідального за прийом документів від фізичних осіб для отримання ними дотації на безповоротній основі за молодняк великої рогатої худоби

На виконання частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України №107 від 07.02.2018 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»:

1. ВИЗНАЧИТИ МУЗИЛЬОВУ Аліну Павлівну – головного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі з 16 квітня 2019 року відповідальною за прийом документів від фізичних осіб для отримання ними дотації на безповоротній основі за молодняк великої рогатої худоби.
  2. Контроль за цим напрямком роботи покласти на начальника відділу економічного розвитку і торгівлі.

Селищний голова                                                               Ю. КРИВЕНКО