від 16/12/2019 року №86-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання ХХХVІ чергової сесії VIІІ скликання

Скликаю чергову ХХХVІ сесію VIІІ скликання 23.12.2019 року о 14.00 годині в адмінбудівлі селищної ради (вул.Цетральна,56, смт.Зачепилівка) з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного XХХVІ чергової сесії VІIІ скликання від 23.12.2019 року.
2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2018 року «Про бюджет
Зачепилівської селищної ради на 2019 рік». Доповідає: Євойлов В.В.
3. Про внесення змін до рішення Малоорчицької сільської ради від 20.12.2018 року «Про
місцевий бюджет на 2019 рік Молоорчицької сільської ради».
Доповідає: Комаревська В.М.
4. Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2020 рік. Доповідає:Євойлов В.В.
5. Про внесення змін до рішення «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік»
Доповідає: Суміна Н.С.
6. Про внесення змін до рішення «Про затвердження Положення та встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Зачепилівської селищної ради». Доповідає:Суміна Н.С.
7. Про внесення змін до рішення «Про встановлення ставки по транспортному податку та затвердження Положення про транспортний податок на території Зачепилівської селищної ради». Доповідає:Суміна Н.С.
8.Про внесення до рішення «Про встановлення туристичного збору на території Зачепилівської селищної ради». Доповідає: Суміна Н.С.
9. Про затвердження ставок та пільг земельного податку та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік в адміністративних межах Зачепилівської селищної ради.
Доповідає:Черненко А.С.
10 Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на території Зачепилівської селищної ради на 2020 рік. Доповідає:Швецов В.В.
11.Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Зачепилівської селищної ради на 2020 рік. Доповідає:Швецов В.В.
12.Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади Зачепилівського району Харківської області на 2020 рік. Доповідає:Однорал С.М.
13. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради із спільної власності Зачепилівської районної ради Харківської області КЗ «Орчицька початкова школа».
Доповідає: Сідельникова Н.С
14. Про надання дозволу на укладання прямих договорів.
Доповідає Зеленський О.М.
15. Про внесення змін до програми «Шкільний автобус» Зачепилівської селищної ради на 2018-2020 роки. Доповідає:Зеленський О.М.
16 Про затвердження вартості харчування в закладах загальної середньої освіти Зачепилівської селищної ради на 2020 рік . Доповідає:Зеленський О.М.
17. Про внесення змін до Програми «Організація харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти» Зачепилівської селищної ради на 2018-2020 роки.
Доповідає:Зеленський О.М.
18. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Зачепилівської селищної ради «Новий освітній простір» на 2020 рік. Доповідає: Зеленський О.М.
19. Про внесення змін до рішення селищної ради від 25.01.2018 року № 100 «Про затвердження штатної чисельності відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради». Доповідає:Зеленський О.М.
20. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Зачепилівської селищної ради на 2018-2020 роки. Доповідає:Корнєєва Т.В.
21. Про затвердження Програми про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради. Доповідає:Семенець І.Ю.
22. Про внесення змін до структури комунальної установи «Територіаьний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зачепилівської селищної ради».
Доповідає: Молчанова О.В.
23. Про затвердження соціальної Програми підтримки громадян похилого віку , осіб з інвалідністю, сімей, дітей та молоді на 2020». Доповідає: Молчанова О.В.
24. Про звільнення від плати за надання соціальних послуг Павленко Г.М.
Доповідає: Молчанова О.В.
25. Земельні питання.