від 16/03/2020 року №31-К смт. Зачепилівка
Про фактичне вивільнення Лук’янчікової О.Ф.

На підставі розпорядження від 20 січня 2020 року № 5-К «Про попередження працівників Малоорчицької сільської ради про наступне вивільнення у порядку статті 492 Кодексу законів про працю України», керуючись ст. 40, 431, 44, 47, 492 Кодексу законів про працю України, у зв’язку з відсутністю можливості працевлаштування на іншу роботу:
1.Здійснити фактичне вивільнення працівників, звільнивши ЛУК’ЯНЧІКОВУ Ольгу Федорівну, головного бухгалтера Малоорчицької сільської ради, згідно п. 1 ст.40 Кодексу законів про працю України 20 березня 2020 року у зв’язку з реорганізацією Малоорчицької сільської ради шляхом приєднання до Зачепилівської селищної ради.
Виплатити компенсацію за невикористану основну щорічну відпустку та додаткову відпустку за стаж служби в органах місцевого самоврядування тривалістю 20 календарних днів.
2. Головному бухгалтеру Зачепилівської селищної ради Зіновей С.М. здійснити повний розрахунок із звільненим працівником, у тому числі виплатити вихідну допомогу у розмірі середнього місячного заробітку.
3. Провідному спеціалісту загального відділу Пелих О.О. оформити належним чином трудову книжку звільненого працівника, видати її на руки разом з копією цього розпорядження.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО