Красноградського району
від 16/05/2023 року №25-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання ХХХІІІ позачергової сесії VIІІ скликання

Скликаю позачергову ХХХІІІ сесію VIІІ скликання 19.05.2023 року о 10.00 годині в будівлі Зачепилівського будинку культури селищної ради (вул.Центральна,46, смт.Зачепилівка) з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного ХХХІІІ позачергової сесії VІIІ скликання від 19.05.2023 року.
2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №3849 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2023 року».
3. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2023 рік
4. Про внесення змін до Цільової програми забезпечення фінансування заходів національного спротиву Зачепилівської селищної ради на 2022-2023 роки.
5. Про затвердження Положення про виносну (виїздну) дрібнороздрібну торгівлю та надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Зачепилівської селищної ради.
6.Про делегування окремих повноважень селищної ради відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Красноградського району.
7. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Зачепилівське водопровідне –каналізаційне підприємство.
8. Земельні питання.
9. Різне.