Зачепилівського району
Харківської області
від 14/02/2018 року№21смт. Зачепилівка
Про створення комісії із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням

Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Положенням про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 23.06.2008 №25 (зі змінами та доповненнями):

1. Затвердити комісію із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (далі – комісія із соціального страхування) у складі:

Голова комісії із соціального страхування:

Безчасна Леся Мирославівна – секретар селищної ради (від роботодавця).

Заступник голови комісії із соціального страхування:

Євойлова Юлія Юріївна – головний спеціаліст загального відділу селищної ради(від трудового колективу).

Члени комісії із соціального страхування:

Зіновей Світлана Михайлівна – начальник відділу фінансово – господарського забезпечення.

Пелих Ольга Олександрівна – начальник загального відділу.

Ячевська Юлія Олександрівна – головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення.

Грузіна Євгенія Володимирівна – головний спеціаліст юридичного відділу.

Кащеєва Надія Василівна – начальник відділу благоустрою.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В.

Зачепилівський селищний голова Кривенко Ю.В.