від 13/03/2020 року №29-ОД смт. Зачепилівка
Про запобігання поширенню на території Зачепилівської селищної ради коронавірусу COVID-19

Керуючись законами України “Про забезпечення санітарного та, епідемічного благополуччя населення”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про захист населення від інфекційних хвороб”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про’ запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, протоколу № 5 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року, розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року №131 «Про запобігання поширенню на території Харківської області коронавірусу COVID-19 », з метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусу на території Зачепилівської селищної ради:

1. Визначити, що з 13 березня по 03 квітня 2020 року на території Зачепилівської селищної ради запроваджується карантин.

2. Начальнику відділу освіти Зачепилівської селищної ради Зеленському О.М. забезпечити:

- запровадження карантину для усіх типів комунальних закладів освіти селищної ради, а саме: закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти;

- перевести діяльність комунальних закладів загальної середньої освіти в режим дистанційного навчання;
скасувати проведення та участі у масових заходах освітнього, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх комунальних закладах освіти селищної ради, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, тренувань, конкурсів, виставок, концертів.

3. Обмежити проведення спортивних змагань, тренувань та інших спортивних заходів за масовою участю громадян, виключити планування, таких заходів, у тому числі пов’язаних з пересуванням територією Зачепилівської селищної ради, до стабілізації епідеміологічної ситуації.

4. Обмежити проведення культурно-масових заходів на території Зачепилівської селищної ради, до стабілізації епідемічної ситуації.

5. Виконуючим обов’язки старост старостинських округів селищної ради:

Гужві Н.М., Бака С.В., Згонник В.В., Тимченко І.В., Зіжко Г.В., Комаревській В.М., секретарю виконкому селищної ради Граммі Л.Ю., начальникам відділів, структурних підрозділів, комунальних підприємств селищної ради, а також керівникам підприємств, установ, організацій, що знаходяться на території Зачепилівської селищної ради, забезпечити проведення дезінфекційних заходів у службових приміщеннях адміністративних будівель.

6. Керівникам підприємств, установ, організацій, що знаходяться на території Зачепилівської селищної ради, забезпечити проведення заходів поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (ринок, магазини, заклади громадського харчування тощо) з метою попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій.

7. Рекомендувати виконуючим обов’язки старост старостинських округів селищної ради: Гужві Н.М. Бака С.В. Згонник В.В., Тимченко І.В., Зіжко Г.В., Комаревській В.М., секретарю виконкому селищної ради Граммі Л.Ю., начальникам відділів, структурних підрозділів, комунальних підприємств селищної ради, а також керівникам підприємств, установ, організацій, що знаходяться на території Зачепилівської селищної ради:

1) негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

2) максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

3) запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику;

4) передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцювання.

8. На період карантину скасувати проведення посадовими особами Зачепилівської селищної ради особистих прийомів громадян.

9. Рекомендувати населенню громади максимально обмежити фізичні контакти.

10. У випадку захворювання чи підозри на захворювання ГРВІ мешканцям громади необхідно терміново звернутись до сімейного лікаря за місцем проживання.

11.Першому заступнику селищного голови Подколзіній О.В. посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням громади щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

12. Виконуючим обов’язки старост старостинських округів міської ради: Гужві Н.М., Бака С.В., Згонник В.В.,Тимченко І.В., Зіжко Г.В., Комаревській В.М., секретарю виконкому селищної ради Граммі Л.Ю.:

- дане розпорядження селищного голови довести до відома керівників підприємств, установ, організацій, підприємців, що знаходяться на території відповідного старостинського округу;

- постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців громади щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій.

13.Головному спеціалісту загального відділу Чулей Г.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Зачепилівської селищної ради.

14. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В., контроль залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО