Зачепилівського району
від 21/01/2019 року №8-ОД смт. Зачепилівка
Про забезпечення доступу до публічної інформації в Зачепилівській селищній раді

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» з метою забезпечення прозорості та відкритості в діяльності Зачепилівської селищної ради, створення механізмів реалізації прав кожного громадянина на доступ до публічної інформації:

1. Визначити відповідальних осіб в Зачепилівській селищній раді за забезпечення доступу до публічної інформації:

1.1. Провідного спеціаліста загального відділу селищної ради ЗОЛОТАРЬОВУ – ГАЛІЙ С.В.:

за забезпечення оприлюднення на офіційному веб – сайті селищної ради інформації про діяльність селищної ради відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» за умови надання керівництвом селищної ради та її виконавчих органів та іншими структурними підрозділами селищної ради документів, що містять публічну інформацію, передбачену частиною першою вказаної статті.

за реєстрацію, ведення обліку запитів на інформацію, що надійшли в порядку визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації» до селищної ради, їх опрацювання, систематизацію, аналіз та оприлюднення на офіційному веб – сайті селищної ради.

1.2. Керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету ГРАММУ Л.Ю.:

за технічну підтримку офіційного веб – сайту селищної ради.

1. Керівникам відділів та інших структурних підрозділів селищної ради:

2.1. Забезпечити реалізацію Закону України «Про доступ до публічної інформації».

2.2. Забезпечити надання до загального відділу селищної ради необхідної інформації для оприлюднення та задоволення запитів у визначені строки.

2.3. Забезпечити вчасну передачу документів, що містять публічну інформацію провідному спеціалісту загального відділу селищної ради.

2.4. Визначити посадову особу, відповідальну за організацію доступу до публічної інформації та до 01.02.2019 року надати лист до загального відділу селищної ради, внести зміни до посадових інструкцій відповідальних осіб.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В.

Селищний голова Ю. КРИВЕНКО