Зачепилівського району
від 08/02/2019 року №13-К смт. Зачепилівка
Про встановлення надбавки за вислугу років

Відповідно до п.п.4 п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»:

1. ВСТАНОВИТИ ОДНОРАЛ Світлані Миколаївні – начальнику відділу економічного розвитку і торгівлі Зачепилівської селищної ради  надбавку за вислугу років в                                      розмірі                      15% за стаж роботи в органах місцевого самоврядування. Станом на 01.02.2019 року стаж роботи в органах місцевого самоврядування складає 5 років                        1 місяць  18 днів.

1. ВСТАНОВИТИ Ячевській Юлії Олександрівні – головному спеціалісту відділу фінансово – господарського забезпечення Зачепилівської селищної ради  надбавку за вислугу років в розмірі 10% за стаж роботи в органах місцевого самоврядування. Станом на 01.02.2019 року стаж роботи в органах місцевого самоврядування складає 3роки 1 місяць 20 днів.
Селищний голова Ю. КРИВЕНКО