від 12/08/2019 року №47-ОД смт. Зачепилівка

На виконання Законів України «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, «Про військовий обов’язок і військову службу» та згідно із Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921, та у зв’язку з кадровими змінами:
1. Внести зміни до розпорядження № 37 від 03 квітня 2018 року, а саме:
- п 1. викласти в наступній редакції:
«1. ЧУЛЕЙ Ганну Валеріївну, головного спеціаліста загального відділу, призначити з 12 серпня 2019 року відповідальним за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних за селищною радою на період мобілізації та воєнного часу.»;
2. Чулей Ганну Валеріївну ознайомити з функціональними обов’язками відповідального за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних за селищною радою на період мобілізації та воєнного часу

3. Контроль за цим напрямком роботи покласти на начальника загального відділу.

Селищний голова Ю. КРИВЕНКО