Зачепилівського району
від 01/03/2019 року №3 - АГ смт. Зачепилівка
Про інвентаризацію майна , що належить до комунальної власності територіальної громади смт. Зачепилівка

Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 року №879, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30.10.2014 року за №1365/26142, з метою забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку, упорядкування, належного контролю за використанням майна, що належить до комунальної власності територіальної громади смт. Зачепилівка:

1. Провести інвентаризацію по Бердянському старостинському округу №1 Зачепилівської селищної ради будівель, а саме, гаража та сарая,  що розташовані на території Бердянського старостинського округу №1 за адресою: с. Бердянка вул.Центральна, 70 у зв’язку із зношеністю, недоцільністю ремонту та таких, що непридатні для використання, що належать до комунальної власності територіальної громади смт Зачепилівка, основними завданнями якої є:

– забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств, установ та організацій;

– виявлення фактичної наявності майна, його стану та перевірка  достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств, установ та організацій ;

– установлення лишку або нестачі майна шляхом зіставлення фактичної його наявності з даними бухгалтерського обліку;

– виявлення майна, що не відповідає критеріям визнання активом або не використовується;

– створення переліку комунального майна та відповідного програмного забезпечення щодо наявності комунального майна, його руху та ефективного використання.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                Ю.КРИВЕНКО