Зачепилівського району
від 07/06/2018 року №54 смт. Зачепилівка
Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

На виконання вимог статті 2 Закону України «Про очищення влади», стосовно посадових та службових осіб (крім виборних посад) органів місцевого самоврядування в Зачепилівській селищній раді здійснити заходи з очищення влади (люстрації):

1. Встановити 08.06.2018 року датою початку проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» щодо посадових осіб Зачепилівської селищної ради:
  • Музильової Аліни Павлівни – головного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі;
  • Однорал Світлани Миколаївни – начальника відділу економічного розвитку і торгівлі;
  • Пелих Ольги Олександрівни – начальника загального відділу;
  • Сало Тетяни Миколаївни – головного спеціаліста фінансового відділу;
  • Шур Вікторії Валеріївни – головного спеціаліста відділу фінансово – господарського забезпечення;
  • Чулей Ганни Валеріївни – державного реєстратора.

2. Відповідальним за проведення перевірки визначити начальника загального відділу Пелих Ольгу Олександрівну.

селищний голова Кривенко Ю.В.