від 11/01/2020 року №11-ОД смт. Зачепилівка
Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

З метою підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання протидії корупції, на виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Постанови Кабінету Міністрів України «Про питання запобігання і виявлення корупції» від 04.09.2013 року №706, керуючись Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про місцеве самоврядування» та у зв’язку із кадровими змінами:

1. Визначити СІДЕЛЬНІКОВУ Наталію Станіславівну – начальника юридичного відділу Зачепилівської селищної ради уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції з 11.01.2020 року.

2. Розпорядження від 04.03.2019 року №14-ОД «Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції», визнати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО