Зачепилівського району
від 10/05/2019 року №28/26/14/12/20 смт. Зачепилівка
Про утворення комісії з підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад та затвердження її складу

З метою забезпечення підготовки проекту договору про співробітництво Зачепилівської, Рунівщинської, Новомажарівської, Малоорчицької та Чернещинської територіальних громад, відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 статті 7 Закону України «Про співробітництво територіальних громад»:

1. Утворити комісію з підготовки проекту договору про співробітництво Зачепилівської, Рунівщинської, Новомажарівської, Малоорчицької та Чернещинської територіальних громад та затвердити її склад згідно з додатком.
  2. Комісії підготувати до 13 травня 2019 року проект договору про співробітництво вищезазначених територіальних громад у формі реалізації спільного проекту, що передбачає реалізацію спільного проекту «Надання адміністративних послуг».
  3. Перше засідання комісії з підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад провести 10 травня 2019 року.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Зачепилівської селищної ради Безчасну Лесю Мирославівну

Зачепилівський селищний голова                                        Кривенко Ю.В.

Рунівщинський сільський голова                                         Ковальова З.І.

Новомажарівський сільський голова                                   Охрій О.Г.

Малоорчицький сільський голова                                        Комаревська В.М.

Чернещинський сільський голова                                        Безкровна С.М.

Додаток до розпорядження від «10» травня 2019 року

№ 28/26/14/12/20

комісії з підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Займана посада
1 Безчасна Леся Мирославівна Секретар Зачепилівської селищної ради, голова комісії
2 Однорал Світлана Миколаївна Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Зачепилівської селищної ради, секретар комісії
Члени комісії:
3 Пискун Любов Миколаївна Секретар Чернещинської сільської ради
4 Комаревська Валентина Миколаївна Малоорчицький сільський голова
5 Корочанська Олена Миколаївна Секретар Новомажарівської сільської ради
6 Годун Сергій Сергійович Гол. бухгалтер Новомажарівської сільської ради
7 Ковальова Зінаїда Іванівна Рунівщинський сільський голова

Секретар Зачепилівської селищної ради                              Безчасна Л.М.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі

Зачепилівської селищної ради                                                Однорал С.М.

Секретар Чернещинської сільської ради                             Пискун Л.М.

Малоорчицький сільський голова                                       Комаревська В.М.

Секретар

Новомажарівської сільської ради                                          Корочанська О.М.

Гол. бухгалтер

Новомажарівської сільської ради                                          Годун С.С.

Рунівщинський сільський голова                                          Ковальва З.І.