від 10/02/2020 року №18-ОД смт. Зачепилівка

Скликаю чергову ХХХVІІ сесію VIІІ скликання 20.02.2020 року о 14.00 годині в адмінбудівлі селищної ради (вул.Цетральна,56, смт.Зачепилівка) з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного XХХVІІ чергової сесії VІIІ скликання від 20.02.20 року.
2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2019 рік.
Доповідає : Євойлов В.В.
3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2019 року «Про бюджет
Зачепилівської селищної ради на 2020 рік». Доповідає: Євойлов В.В.
4. Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг що закуповуються за кошти місцевого бюджету.
Доповідає Євойлов В.В.
5. Про внесення змін Положення та встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Зачепилівської селищної ради»
Доповідає: Суміна Н.С.
6. Про затвердження Порядку пайової участі (внеску) замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно- транспортної інфраструктури Зачепилівської селищної ради.
Доповідає :Швецов В.В.
7. Про внесення змін до Регламенту Зачепилівської селищної ради VIII скликання.
Доповідає: Сідельнікова Н.С.
8. Про затвердження Програми боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та профілактики правопорушень на території Зачепилівської селищної ради на 2020 рік»
Доповідає: Сідельнікова Н.С.
9. Про внесення змін до тендерного комітету Зачепилівської селищної ради.
Доповідає: Сідельнікова Н.С.
10. Про внесення змін до структури комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради
Доповідає:Молчанова О.В.
11. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги , що надаються комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради . Доповідає:Молчанова О.В.
12. Про внесення змін до програми підтримки громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сім’ї, дітей та молоді на 2020рік. Доповідає: Молчанова О.М.
13. Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 27.03.2018 № 252
« Про закріплення території обслуговування за закладами освіти».
Доповідає: Зеленський О.М.
14. «Про зміну назви КЗ «Зачепилівський районний будинок культури» на КЗ «Зачепилівський базовий будинок культури» Зачепилівської селищної ради та затвердження нової редакції статуту». Доповідає: Корнєва. Т.В.
15. «Про зміну назви КЗ «Зачепилівська районна централізована бібліотечна система» на КЗ « Зачепилівська Публічна бібліотека ОТГ» Зачепилівської селищної ради та затвердження нової редакції статуту». Доповідає: Корнєва. Т.В.
16. «Про зміну назви КПСМНЗ «Зачепилівська ДМШ» на КЗ «Зачепилівська школа мистецтв» Зачепилівської селищної ради та затвердження нової редакції статуту».
Доповідає: Корнєва. Т.В.
17. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Джерело» у селі Олександрівка об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради . Доповідає Бака С.В.
18. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад
«Разом в майбутнє» у 2020 році Проєкт Зачепилівський Будинок Культури– центр дозвілля громади». Доповідає:Однорал С.М.
19. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад
«Разом в майбутнє» у 2020 році Проєкт «Сучасна їдальня – комфортний простір для дітей».
20. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад
«Разом в майбутнє» у 2020 році Проєкт «Якісна питна вода для жителів села Залінійне».
21. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад
«Разом в майбутнє» у 2020 році Проєкт «Створення належних умов для харчування учнів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів». Доповідає Однорал С.М.
22. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад
«Разом в майбутнє» у 2020 році Проєкт «Сільський клуб – оберіг культури на селі».
Доповідає Однорал С.М.
23. Про затвердження Концепції вдосконалення системи надання адміністративних послуг і розвитку Центру надання адміністративних послуг Зачепилівської селищної ради.
Доповідає: Однорал С.М.
24. Земельні питання.