від 10/02/2020 року №17-ОД смт. Зачепилівка
Про внесення змін до розпорядження від 14.02.2018 року №21 «Про створення комісії із загальнообов’язкового державного страхування у зв’язку з втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням»

Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Положенням про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 23.06.2008 року №25 (зі змінами та доповненнями):
1. В зв’язку із кадровими змінами внести зміни до складу комісії із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (далі – комісія із соціального страхування):
вивести зі складу членів комісії Ячевську Юлію Олександрівну – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення та Шерстюк Євгенію Володимирівну – головного спеціаліста юридичного відділу.

ввести до складу комісії
Золотарьову-Галій Світлану Вікторівну – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення та Сідельнікову Наталію Станіславівну – начальника юридичного відділу.
2. Затвердити склад комісії із загальнообов’язкового державного страхування у зв’язку з втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Розпорядженням голови Зачепилівської селищної ради
від 10.02.2020 року №17-ОД

комісії із загальнообов’язкового