Зачепилівського району
від 10/07/2019 року №40-Од смт. Зачепилівка
Про скликання ХХХ позачергової сесії VIІІ скликання

Скликаю чергову ХХХ позачергову сесію VIІІ скликання 18.07.2019 року о 14.00 годині в адмінбудівлі селищної ради (вул. Цетральна 56, смт. Зачепилівка) з порядком денним:
1. Про затвердження порядку денного ХХХ сесії VІIІ скликання від 18 липня 2019 року.
2. Про визнання повноважень депутата Зачепилівської селищної ради VІIІ скликання по одномандатному округу №9.
3. Про визнання повноважень депутатів Зачепилівської селищної ради VІIІ скликання по одномандатних округах №2, №28.
4. Про утворення старостинського округу №6 Зачепилівської селищної ради.
5.Про покладання обов’язків старости старостинського округу №6 Зачепилівської селищної ради.
6. Про виготовлення додаткової гербової номерної печатки та штампу Зачепилівської селищної ради для в.о. старости старостинського округу №6 Зачепилівської селищної ради. .
7. Про зміну загальної чисельності та персонального складу виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради.
8. Про внесення змін до персонального складу постійних комісії Зачепилівської селищної ради.
9. Про початок реорганізації Малоорчицькогої сільської ради шляхом приєднання до Зачепилівської селищної ради.
10. Про внесення змін до рішення селищної ради №4 від16.11.2017 року «Про затвердження структури апарату ради Зачепилівської селищної ради та її виконавчих органів, їх загальної чисельності, штатного розпису».
11. Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2018 року «Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2019 рік».
12. Про затвердження Антикорупційної програми Зачепилівської селищної ради .
13. Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
14 Земельні питання.
15. Різне.