Красноградського району
від 10/01/2022 року №02-ОД смт. Зачепилівка

Відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту України, на виконання листа Харківської обласної державної адміністрації від 05.01.2022 року № 03-01-02/23 та з метою забезпечення сталого функціонування систем життєзабезпечення, недопущення припинення руху транспорту, знеструмлення населених пунктів територіальних громад, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Затвердити оперативний штаб з координації дій щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладненням погодних умов в зимовий період 2021 - 2022 роках (далі – оперативний штаб) та затвердити його посадовий склад, що додається.
2. Керівнику оперативного штабу:
2.1. Залучати в установленому чинним законодавством порядку до роботи штабу працівників структурних підрозділів Зачепилівської територіальної громади, установ, організацій, підприємств (за згодою їх керівників) щодо вжиття заходів із забезпечення належного функціонування систем життєзабезпечення населення, оперативного реагування під час можливих надзвичайних ситуацій протягом зимового періоду 2021-2022 років.
2.2. Організувати цілодобову роботу штабів та оперативних груп для координації дій органів управління і сил цивільного захисту, підприємств, установ та організацій на місцевому рівні.
2.3. Довести до населення через засоби масової інформації про ускладнення погодних умов та порядок дій під час негоди.

2.4. Забезпечити стале функціонування систем електро-, тепло та газопостачання населених пунктів та потенційно небезпечних об’єктів.
2.5. Забезпечити виконання організаційних та практичних заходів з розчищення доріг загального призначення, залучивши необхідну кількість різних суб’єктів господарювання, особливу увагу звернути на розчищення доріг, по яких визначені маршрути руху шкільних автобусів.
3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Розпорядженням голови селищної ради
від 10 січня 2022 року № 02-ОД

Склад

Голова штабу: ЗАГНІЙ Іван Іванович - перший заступник селищного голови
Заступник голови штабу: ШВЕЦОВ Володимир Васильович –
начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Зачепилівської селищної ради;
Члени штабу: ЛЕВИЦЬКА Наталія Євгенівна -

ЄВОЙЛОВ Віталій Володимирович–

ЗЕЛЕНСЬКИЙ Олександр Миколайович -

СЕМЕНЕЦЬ Ірина Юріївна –

ГАВРИЛЮК Віталій Вікторович -
керуюча справами виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради;
начальник фінансового відділу Зачепилівської селищної ради;
начальник відділу освіти молоді та спорту Зачепилівської селищної ради;
начальник відділу у справах дітей, сім’ї та питань соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради;
начальник сектору поліцейської діяльності №1 Красноградського РВП (за згодою);
ЖАРІКОВА Світлана Миколаївна –

ПОГОРІЛА Анна Петрівна –

ХАРЧЕНКО Наталія Валентинівна –

КОЗИНА Катерина Григорівна -
директор КНП «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради (за згодою);

головний лікар КНП «Зачепилівський центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради(за згодою);

завідувач Зачепилівського районного лабораторного відділення Красноградської Міжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» (за згодою);

фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням законодавства Управління Красноградського районного Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області (за згодою);

ДУБИНА Юрій Олексійович - начальник відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради;
КОСІНСЬКА Ірина Володимирівна –

ГАЛІЙ Григорій Іванович -