від 08/09/2020 року №75-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання ХХХХІІ позачергової сесії VIІІ скликання

Скликаю позачергову ХХХХІІ сесію VIІІ скликання 10.09.2020 року о 14.00 годині в приміщенні Зачепилівського будинку культури селищної ради (вул.Центральна,46, смт.Зачепилівка) з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного XХХХІІ позачергової сесії VІIІ скликання від 10.09.2020 року.
2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2019 року «Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2020 рік». Доповідає: Євойлов В.В.
3. Про затвердження звіту по виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 року.
Доповідає: Євойлов В.В.
4. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальної Зачепилівської селищної ради автобуса шкільного спеціалізованого ATAMAND093S4.
Доповідає: Зеленський О.М.
5. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради із спільної власності Зачепилівської районної ради Харківської області не житлової будівлі колишньої Залінійнівської загальноосвітньої школи. Доповідає:Соколов Л.М.
6. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради із спільної власності Зачепилівської районної ради Харківської області не житлові будівлі.
Доповідає:Соколов Л.М.
7. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради із спільної власності Зачепилівської районної ради Харківської області установ, закладів , організацій , підприємств.
Доповідає:Соколов Л.М.
8.Про затвердження Положення про поводження з побутовими відходами на території Зачепилівської об’єднаної громади. Доповідає: Швецов В.В.
9. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги для
встановлення індивідуального опалення мешканцям квартир житлових будинків№65, №67 по вул. Центральній та №7 по провулку Першотравневому в смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
Доповідає: Швецов В.В.
10. Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів ,меблів, іншого обладнання та устаткування , мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування , а також установами та організаціями , які утримуються за рахунок селищного бюджету. Доповідає:Зіновей С.М.
11. Про прийняття на баланс Зачепилівської селищної ради не житлову будівлю котельні по вул.Центральній,55. Доповідає:Зіновей С.М.
12. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради.
13. Земельні питання.

14. Різне.