від 08/01/2020 року №04-ОД смт. Зачепилівка
Про призначення матеріально- відповідальної особи

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015, з метою забезпечення матеріальних цінностей у відділі «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради, який планується створити:
1. Призначити відповідальною особою за отримання та збереження
основних засобів, необоротних матеріальних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, інших матеріальних цінностей Гвоздіка В.О., головного спеціаліста відділу у справах дітей, сім’ї та питань соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради.
2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення – головному бухгалтеру Зіновей С.М. забезпечити проведення інвентаризації та прийняти на баланс матеріальні цінності, що будуть отримані в результаті впровадження Проекту «U-LEAD з Європою», раунд 3.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО