від 08/08/2019 року №69-К смт. Зачепилівка
Про проходження стажування

Відповідно до Положення про порядок стажування у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 грудня 1994 року № 804, Положення про стажування у Зачепилівській селищній раді, затвердженого розпорядженням селищного голови від 06.12. 2018 року №126:
1. ДОПУСТИТИ СІДЕЛЬНІКОВУ Наталію Станіславівну до стажування на посаді начальника юридичного відділу селищної ради з метою подальшого зайняття після проходження конкурсу цієї посади терміном з 09.08.2019 року по 23.08.2019 року.

2. Керівником стажування призначити першого заступника селищного голови Подколзіну Олену Вікторівну.

3.Стажистові Сідельніковій Н.С. скласти, а керівникові стажування Подколзіній О.В. затвердити індивідуальний план проходження стажування.
4. Стажистові Сідельніковій Н.С. та керівникові стажування Подколзіній О.В. скласти доповідну записку та висновки про результати стажування до 16 серпня 2019 року.

Підстава: заява Сідельнікової Н.С.

Селищний голова Ю КРИВЕНКО
Ознайомлена: