від 08/04/2020 року №42-ОД смт. Зачепилівка
Про визначення дати початку приймання заяв про зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти Зачепилівської селищної ради

На виконання статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 66 Закону України «Про освіту», пункту 6 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016, з метою забезпечення громадянам права на здобуття повної загальної середньої освіти:
1. Визначити дату початку приймання заяв про зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти Зачепилівської селищної ради – 29.04.2020 року. Строк прийому заяв не може бути менше одного місяця.
2. КОНТРОЛЬ за виконанням розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Олену ПОДКОЛЗІНУ.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО