Красноградського району
від 08/06/2022 року №41-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання ХХІV чергової сесії VIІІ скликання

Скликаю чергову ХХІV сесію VIІІ скликання 13.06.2022 року о 10.00 годині в будівлі Зачепилівського будинку культури селищної ради (вул.Центральна,46, смт.Зачепилівка) з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного ХХІV чергової сесії VІIІ скликання від 13.06.2022 року.

2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року №2938 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2023 рік.

4. Про встановлення ставок туристичного збору на 2023 рік.

5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2023 рік.

6. Про встановлення ставки по транспортному податку та затвердження Положення про транспортний податок на території Зачепилівської селищної ради.

7. Про встановлення ставок єдиного податку.

8. Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
9. Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
10 Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Зіньківщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
11. Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Новомажарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
12. Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Рунівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
13. Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Бердянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
14. Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Чернещинського «навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
15. Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Комунального закладу «Орчицька початкова школа» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
16. Про внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області. Доповідає:Воробйова С.І.

17. Про внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2022 рік. Доповідає: Дрожжа І.О.

18. Різне.

Селищний голова Олена ПЕТРЕНКО