Зачепилівського району
від 08/02/2021 року №13-ОД смт. Зачепилівка
Про прийняття на оплачувані суспільно корисні роботи, згідно Постанови Зачепилівського районного суду від 24.12.2020 року (Справа № 952/1033/20)

Керуючись ч.3 п. 20 ст.24 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», направленням Зачепилівського районного сектору Філії державної установи «Центр пробації» в Харківській області від 08.02.2021 року №24/11/150-21:

Прийняти порушника Дем’яненко Анатолія Євгеновича до виконання адміністративного стягнення у виді 120 год суспільно корисних робіт з 09.02.2021 року на підставі копії постанови Зачепилівського районного суду, згідно щомісячного графіку виходу на роботу.

Призначити відповідальну особу за дотримання техніки безпеки та проведення інструктажу при виконанні (суспільно корисних) робіт начальника відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради Кащеєву Надію Василівну.

Назначити відповідальну особу за облік відпрацьованого часу (суспільно корисних) робіт та складання графіку та табелю виходу на роботу порушника, начальника відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради Кащеєву Надію Василівну.

Начальнику відділу фінансово – господарського забезпечення - головному бухгалтеру Зіновей Світлані Михайлівні здійснити відповідні нарахування та перерахувати кошти на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.

Селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

АРКУШ ПОГОДЖЕННЯ

проєкту розпорядження селищного голови від 12.08.2020 року № 68-ОД «Про прийняття на оплачувані суспільно корисні роботи, згідно Постанови Зачепилівського районного суду від 27.07.2020 року (Справа № 952/660/20)»

Найменування посади Дата підпис прізвище, ініціали