Зачепилівський район
від 07/10/2020 року №110-К Зачепилівка
Про встановлення надбавки за вислугу років Юлії ЄВОЙЛОВІЙ

Відповідно до п.п.4 п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»:
1. ВСТАНОВИТИ ЄВОЙЛОВІЙ Юлії Юріївні – начальнику загального відділу надбавку за вислугу років в розмірі 20% за стаж служби в органах місцевого самоврядування. Станом на 21.09.2020 року стаж служби в органах місцевого самоврядування складає 10 років 0 місяців 0 днів.
2. Начальнику відділу фінансово – господарського забезпечення – головному бухгалтеру Зіновей С.М. внести зміни до штатного розпису та проводити нарахування доплати за вислугу років відповідно до п.1 цього розпорядження.

Підстава: трудова книжка Юлії ЄВОЙЛОВОЇ.

Секретар ради Леся БЕЗЧАСНА