від 07/08/2019 року №45-ОД смт. Зачепилівка
Про організацію проведення щорічного огляду стану готовності закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року

Закону України «Про освіту», ст. 37 п. 3 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 19 п. 2 Закону України «Про дошкільну освіту», з метою встановлення рівня готовності закладів загальної середньої та дошкільної освіти до роботи в 2019/2020 навчальному році:
1. Створити комісію по оцінюванню готовності закладів освіти, підпорядкованих Зачепилівській селищній раді, до нового 2019/2020 навчального року та затвердити її склад (додається).
2. Комісії провести оцінювання стану готовності закладів освіти відповідно до «Моделі оцінювання діяльності закладів освіти з питань підготовки до 2019/2020 навчального року».
Термін виконання: з 15.08 по 16.08.2019
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови селищної ради О.В. Подколзіну.

Селищний голова Ю. КРИВЕНКО

Розпорядження голови
Зачепилівської селищної ради
07.08.2019 № 45-ОД
СКЛАД
комісії по оцінюванню готовності закладів освіти, підпорядкованих Зачепилівській селищній раді, до нового 2019/2020 навчального року

1 ПОДКОЛЗІНА
Олена Вікторівна перший заступник голови селищної ради, голова комісії

2 ЗЕЛЕНСЬКИЙ
Олександр Миколайович начальник відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради

3 КОРОЛЕНКО
Валентина Григорівна інженер з ОП відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради

4 ГРЕБІННИК
Світлана Олександрівна головний спеціаліст Зачепилівського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області (за згодою)

5 РУДІЯН
Станіслав Анатолійович начальник господарчої групи відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради

6 ШАШКОВА
Тетяна Миколаївна фельдшер санітарний Зачепилівського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області (за згодою)

7 ГАМБАЛЬ
Ніна Іванівна головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради

8 ПИЛИПЕНКО
Галина Володимирівна завідувач методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради

9 БОСЕНКО
Андрій Павлович начальник Зачепилівського районного сектору Головного управління ДСНС України в Харківській області, підполковник служби цивільного захисту (за згодою).

Керуючий справами
(секретар) виконавчого комітету Л. ГРАММА