Зачепилівського району
від 06/04/2021 року №28-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання VІІІ позачергової сесії VIІІ скликання

Скликаю позачергову VІІІ сесію VIІІ скликання 08.04.2021 року о 11.00 годині в адмінбудівлі селищної ради (вул.Центральна,46, смт.Зачепилівка) з порядком денним:
1. Про затвердження порядку денного VІІІ позачергової сесії VІIІ скликання від 08.04.2021 року.
2 Про внесення змін до рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 24.12.2020 року «Про селищний бюджет на 2021 рік».
3 Про укладання контракту із директором комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги»
4. Про прийняття повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємці та громадських формувань.
5. Про затвердження структури та штатної чисельності відділу культури і туризму
Зачепилівської селищної ради на 2021 рік .
6. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2021 – 2023 роки.
7. Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 27.03.2018 року №252 « Про закріплення території обслуговування за закладами освіти» (зі змінами)
8. Про затвердження звіту «Про виконання фінансового плану» Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області за 2020 рік.
9. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2021 рік
10. Про внесення змін до Програми «Оплата комунальних послуг, енергоносіїв та фінансова підтримка КНП Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2020 -2025 роки.
11. Про внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області
12. Про затвердження передавальних актів майна, активів та зобов’язань сільських рад.
13. Про затвердження передавального акту майна Зачепилівської районної ради.
14. Про прийняття транспортного засобу у комунальну власність Зачепилівської селищної ради.
15. Різне.
Селищний голова Олена ПЕТРЕНКО