від 06/12/2019 року№85-ОДсмт. Зачепилівка
Про затвердження кадрового резерву Зачепилівської селищної ради

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та п. 5 Типового порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2001 року №1386, Порядку формування кадрового резерву в Зачепилівській селищній раді, затвердженого рішенням ХХІІІ сесії УІІІ скликання від 20.12.2018 року №830:

1. Затвердити список осіб, зарахованих до кадрового резерву на посади посадових осіб Зачепилівської селищної ради (додається).
2. З метою забезпечення дієвості кадрового резерву Зачепилівської селищної ради посадовим особам селищної ради забезпечити проведення ефективної роботи з особами, зарахованими до кадрового резерву на їх посади.
3. Провідному спеціалісту загального відділу Пелих О.О. опрацювати та подати на затвердження особисті плани осіб, зарахованих до кадрового резерву
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В.

Селищний голова Ю. КРИВЕНКО