Зачепилівського району
від 03/12/2021 року №88-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання ХІХ позачергової сесії VIІІ скликання

Скликаю позачергову ХІХ сесію VIІІ скликання 10.12.2021 року о 10.00 годині в адмінбудівлі селищної ради (вул.Центральна,56, смт.Зачепилівка) з порядком денним:
1. Про затвердження порядку денного ХІХ позачергової сесії VІIІ скликання від 10.12.2021 року.
2. Про внесення змін до рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 24.12.2020 року «Про селищний бюджет на 2021 рік».
3. Про внесення змін до Положення про фінансовий відділ Зачепилівської селищної ради.
4. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Зачепилівської селищної ради на 2022 рік.
5. Про передачу на баланс Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради транспортного засобу.
6. Про упорядкування діяльності виконавчих органів селищної ради у сфері приватизації житлового фонду комунальної власності Зачепилівської селищної територіальної громади.
7. Про затвердження Положення про порядок передачі та закріплення майна комунальної власності Зачепилівської селищної територіальної громади Красноградського району, Харківської області за підприємствами, установами, організаціями, засновником яких є Зачепилівська селищна рада на правах оперативного управління або господарського відання.
8. Про ліквідацію комунального підприємства «Рунівщина» Зачепилівської селищної ради.
9. Земельні питання.
10. Різне.