Зачепилівський район
від 02/11/2020 року №117-К Зачепилівка
Про практику учня Дмитра ВЛЕЗКОВА

Відповідно до договору на проведення навчально – виробничої практики учня від 06.10.2020 року № 04/91-1-в/п укладеного з Регіональним центром професійної освіти машинобудівних, електротехнічних та сервісних технологій Харківської області, направлення Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області від 24.10.2020 року №425:

1. НАПРАВИТИ ВЛЕЗКОВА Дениса Олександровича – учня Регіонального центру професійної освіти машинобудівних, електротехнічних та сервісних технологій Харківської області до відділу благоустрою селищної ради для проходження навчально – виробничої практики.
2. Керівником практики та відповідальним за техніку безпеки призначити начальника відділу благоустрою селищної ради КАЩЕЄВУ Надію Василівну.
3. Установити строк практики з 27.10.2020 року по 22.01.2021 року.
4. Начальнику відділу благоустрою Надії КАЩЕЄВІЙ провести вступний інструктаж з техніки безпеки, охорони праці, виробничої санітарії та протипожежний інструктаж.
5. Контроль за проходженням практики та виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО