від 02/06/2020 року №54-К смт. Зачепилівка
Про попередження працівника про наступне вивільнення у порядку ст. 492 Кодексу законів про працю України

На підставі рішення ХХХХ сесії УІІІ скликання селищної ради від 22 травня 2020 року № 3242 «Про внесення змін до рішення №4 від 16.11.2017 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» (зі змінами) відповідно до п. 1 ст. 40 та ст. 492 Кодексу законів про працю України:

1. Попередити діловода Зачепилівської селищної ради Лазарєву Наталію Федорівну про наступне вивільнення у зв’язку із змінами у структурі та чисельності апарату та виконавчих органів Зачепилівської селищної ради.
2. Фактичне вивільнення працівника здійснити шляхом видання окремого розпорядження не раніше, ніж через 2 місяці з дня цього попередження.
3. Ознайомити з цим розпорядженням під особистий підпис всіх зазначених у ньому осіб протягом одного робочого дня (Додаток 1).
4. Начальнику відділу фінансово – господарського забезпечення – головному бухгалтеру Зіновей С.М. протягом дії цього попередження здійснювати нарахування та виплату всіх належних працівникам коштів відповідно до чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради Леся БЕЗЧАСНА